"Podyplomowe Studium Retoryki - rekrutacja trwa jeszcze do 7 listopada!

Termin: 30.09.2014 - 07.11.2014

Podyplomowe Studium Retoryki - rekrutacja trwa jeszcze do 7 listopada!

7 listopada 2014 r. w Szkole Retoryki UJ rozpoczynają się zajęcia dla Słuchaczy pierwszego roku. W tym dniu kończy się też rekrutacja na studia podyplomowe - jeszcze do piątku można więc składać dokumenty w sekretariacie studiów podyplomowych! Serdecznie zapraszamy!

Pierwsze w Polsce studia podyplomowe z retoryki działają na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego nieprzerwanie od 1995 roku.
Dysponując kilkunastoletnim doświadczeniem, oferujemy naukę na najwyższym poziomie, wypracowane metody szkolenia i niezawodną organizację zajęć.
Kształcimy w zakresie wystąpień publicznych, uczymy jak przemawiać i rozmawiać, jak być słuchanym i jak słuchać, jak przekonywać i jak nie ulec manipulacji.
Na podbudowie klasycznej retoryki i nowoczesnej teorii komunikacji uświadamiamy słuchaczom ich możliwości komunikacyjne: pokazujemy ich mocne strony i punkty, które wymagają poprawy. Podczas zajęć słuchacze zapoznają się z tajnikami retoryki klasycznej i współczesnej, kształcą i pogłębiają praktyczne umiejętności posługiwania się odpowiednimi narzędziami komunikacyjnymi. Chodzi bowiem nie tylko o poszerzenie wiedzy w tym zakresie, ale przede wszystkim o to, by umieć radzić sobie w różnorodnych sytuacjach komunikacyjnych.
Studia w Podyplomowym Studium Retoryki skierowane są przede wszystkim do: prawników, księży, lekarzy, biznesmenów, nauczycieli, działaczy organizacji społecznych, politycznych, urzędników państwowych różnego szczebla, rzeczników instytucji i firm oraz do wszystkich tych osób, które chcą umieć pięknie i skutecznie posługiwać się słowem.
Data opublikowania: 30.09.2014
Osoba publikująca: Janusz Smulski